Основні характеристики
| Вид різьблення | зовнішня |
| Тип | кран із різьбленням |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 15.14 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 14.43 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран із різьбленням |
| Застосування | для трубки 20 мм |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 1 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,038 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0294 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Кран шаровий із зовнішнім різьбленням Presto-PS (TV-013420) використовується при створенні систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки діаметром 20 мм. Монтується в магістральну трубу за допомогою перехідника/трійника з внутрішнім різьбленням 19 мм (3/4"). Можливе підключення до гнучкого садового шланга за допомогою різьбового адаптера і стандартних конекторів. З протилежного боку крана одягається крапельна трубка, додаткова фіксація не потрібна. Виготовляється кран з якісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив та ультрафіолетового випромінювання. Ця продукція захищена фірмовим логотипом компанії Presto-PS, остерігайтеся підробок.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Легкий хід замкового механізму;
- Надійно фіксується в магістральній трубі.
Коротка інструкція з монтажу крана із зовнішнім різьбленням:
- Змонтувати в магістральній трубі перехідник/трійник із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма;
- Вкрутити по різьбі кран;
- Одягнути крапельну трубку 16 мм на "йорж" на всю його глибину.
Купити Кран шаровий Presto-PS із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма для трубки 20 мм (TV-013420) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран шаровий Presto-PS із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма для трубки 20 мм (TV-013420) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


