Основні характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 3.04 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 2.90 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кут |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,011 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м³ |
Опис
Особливості
Кут затискний Presto-PS (EC-0120) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 20 мм. Трубка одягається на кут з двох сторін і надійно фіксується. Дає змогу, де це необхідно, розгортати трубку на 90 градусів, даючи можливість побудови складних систем поливу. Виготовляється кут із високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання надійно фіксують трубку.
Коротка інструкція з монтажу кута для трубки:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти крапельну трубку на "йорж" на всю глибину;
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
Купити Кут Presto-PS для трубки 20 мм (EC-0120) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кут Presto-PS для трубки 20 мм (EC-0120) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


