-
Фітинги
+-
- Фітинги для крапельної стрічки
- Фітинги для крапельної трубки 16 мм
- Фітинги для крапельної трубки 20 мм
- Фітинги для шлангу Layflat
Ціна:
Тип
Застосування
Спосіб підключення
Діаметр шлангу
Вид різьблення
Діаметр різьблення
Виробник:
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Довжина | 15см |
| Вага | 0,009 кг |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0147 кг/м³ |
| Артикул | 1615-BR |
| У ящику | 700 шт. |
| В упаковці | 20 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4.22 грн |
| від 80000 грн | 4.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Довжина | 15см |
| Вага | 0,009 кг |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0147 кг/м³ |
| Артикул | 1615 |
| У ящику | 700 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4.22 грн |
| від 80000 грн | 4.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,005 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0031 кг/м³ |
| Артикул | SR-0120 |
| У ящику | 2000 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1.76 грн |
| від 80000 грн | 1.67 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | гумка |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0120 кг/м³ |
| Артикул | OP-0120-R |
| У ящику | 1100 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 7.35 грн |
| від 80000 грн | 6.95 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0102 кг/м³ |
| Артикул | MC-012012 |
| У ящику | 1300 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 3.78 грн |
| від 80000 грн | 3.61 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вага | 0,013 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м³ |
| Артикул | MC-012034 |
| У ящику | 1000 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 4.31 грн |
| від 80000 грн | 4.09 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,023 кг |
| Об `єм | 0,00007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м³ |
| Артикул | FC-012012 |
| У ящику | 800 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 7.35 грн |
| від 80000 грн | 7.00 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0189 кг/м³ |
| Артикул | FC-012034 |
| У ящику | 700 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 9.50 грн |
| від 80000 грн | 9.06 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,01 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м³ |
| Артикул | SC-0120 |
| У ящику | 1100 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 5.54 грн |
| від 80000 грн | 5.28 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,014 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0189 кг/м³ |
| Артикул | TC-0120 |
| У ящику | 700 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 5.54 грн |
| від 80000 грн | 5.28 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,011 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м³ |
| Артикул | EC-0120 |
| У ящику | 1100 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 3.04 грн |
| від 80000 грн | 2.90 грн |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0074 кг/м³ |
| Артикул | EL-0220 |
| У ящику | 1800 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 3.17 грн |
| від 80000 грн | 2.99 грн |
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Довжина | 15см |
| Вага | 0,009 кг |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0147 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Довжина | 15см |
| Вага | 0,009 кг |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0147 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,005 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0031 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | гумка |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0120 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0102 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вага | 0,013 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0132 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,023 кг |
| Об `єм | 0,00007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | різьблення |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вага | 0,024 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0189 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,01 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,014 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0189 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,011 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,012 кг/м³ |
Характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0074 кг/м³ |
Короткий опис
Фітинги для крапельної трубки 20 мм від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Фітинги для крапельної трубки 20 мм можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
