Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.76 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.67 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | затискне кільце |
| Застосування | для фіксації трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 20 мм |
| Вага | 0,005 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0031 кг/м³ |
Опис
Особливості
Кільце затискне Presto-PS (SR-0120) застосовується під час монтажу систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки діаметром 20 мм. Дозволяє додатково щільно зафіксувати місця з'єднань фітинга (трійників, кутів, заглушок, кранів) з трубкою. На відміну від стандартних металевих хомутів швидко монтується без використання додаткових інструментів і гарантує відсутність протікань у місцях з'єднань, не іржавіє і коштує на порядок дешевше. Виготовлено з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету і перепадів температури.
Переваги
- Надійне ущільнення місць з'єднання;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу.
Коротка інструкція з монтажу кільця затискного:
- Одягнути кільце на крапельну трубку;
- Вставити кутник / трійник / заглушку або старт у трубку;
- Перемістити кільце на місце з'єднання;
- Стиснути затискач до зникнення клацань.
Купити Кільце затискне Presto-PS для трубки 20 мм (SR-0120) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кільце затискне Presto-PS для трубки 20 мм (SR-0120) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові






