Основні характеристики
| Застосування | для крапельної трубки |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Спосіб підключення | з'єднання |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 5.76 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 5.50 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | трійник |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 16 мм / 20 мм |
| Вага | 0,012 кг |
| Об `єм | 0,00007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0165 кг/м³ |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Трійник для крапельної трубки Presto-PS (TC-012016) застосовується для побудови комбінованих систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки різних діаметрів. З двох сторін трійник вставляється в розрив сліпої крапельної трубки діаметром 20 мм. На вільний відвід, що залишився, одягається трубка діаметром 16 мм. Виготовляється перехідник з високоякісного ПВХ, стійкий до механічних навантажень, дії водорозчинних добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- З'єднання йорж надійно фіксують перехідник у трубці.
Коротка інструкція з монтажу трійника для трубки:
- З двох сторін вставити перехідник у трубку діаметром 20 мм;
- На вільне відведення надіти трубку 16 мм.
- Закріпити місця з'єднання за допомогою затискних кілець.
Купити Трійник Presto-PS з трубки 16 мм на 20 мм (TC-012016) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Трійник Presto-PS з трубки 16 мм на 20 мм (TC-012016) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


