Основні характеристики
| Спосіб монтажу | у отвір 3 мм |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Тип | зовнішній адаптер |
| Застосування | підключення мікроджетів |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.36 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.28 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | зовнішній адаптер |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 3 мм |
| Застосування | підключення мікроджетів |
| Використовується з | MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,000004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,001 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Адаптер зовнішній Presto-PS (5141) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для підключення крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1302, MJ-1402, MS-1101A і MS-1101B. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота установки;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Узяти магістральну трубу 16 мм;
- Зробити отвір діаметром 3 мм за допомогою діркопробивача;
- Вставити адаптер в отвір;
- Встановити на стартер мікроджети MJ 1302 / MJ 1402 / MS 1101A / MS 1101B.
Купити Адаптер зовнішній Presto-PS для мікроджетів (5141) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Адаптер зовнішній Presto-PS для мікроджетів (5141) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


