Основні характеристики
| Довжина | 23 см |
| Спосіб монтажу | у отвір 4 мм |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Застосування | підключення мікроджетів |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 12.01 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 11.35 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | адаптер подовжувач |
| Довжина | 23 см |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 4 мм |
| Застосування | підключення мікроджетів |
| Використовується з | MJ 1603 / MS 8030 / MS 8060 / MS 8130 / MS 8160 |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0065 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Адаптер подовжувач Presto-PS (7726) застосовується для створення систем крапельного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм для підключення крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягаються крапельниці мікроджет MJ-1603, MS-8030, MS-8060, MS-8130 і MS-8160. Адаптер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота установки;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і крапельниці мікроджет.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою діркопробивача;
- Вставити адаптер у отвір;
- Встановити на стартер мікроджети.
Купити Адаптер подовжувач Presto-PS для мікроджетів (7726) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Адаптер подовжувач Presto-PS для мікроджетів (7726) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові








