Основні характеристики
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Застосування | стартер для шлангу |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.36 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.28 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Застосування | стартер для шлангу |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,000002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0005 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Стартер для трубки 5 мм Presto-PS (5142) застосовується при створенні систем краплинного поливу для переходу зі сліпої трубки діаметром 16 і 20 мм на крапельну трубку 5 мм і підключення крапельниць мікроджет. Вбудовується в отвір у стінці трубки діаметром 3 мм. З протилежного боку на стартер одягається трубка і через адаптер підключається мікроджет. Стартер виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує магістральну трубу з крапельницями мікроджетів.
Коротка інструкція з монтажу стартера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- Проколоти отвір діаметром 3 мм за допомогою діркопробивача;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягнути на стартер трубку 5 мм:
- Через адаптери 5141 або 5145 встановити в трубку мікроджети.
Купити Стартер для трубки Presto-PS мікроджет 5 мм (5142) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Стартер для трубки Presto-PS мікроджет 5 мм (5142) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




