Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 195.18 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 184.14 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | дірокол |
| Застосування | для шлангів LFT |
| Матеріал | пластик/метал |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,172 кг |
| Об `єм | 0,0005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1235 кг/м³ |
| Розмір отвору | 15 мм |
Опис
Особливості
Дірокол Presto-PS (PF-0215) застосовується для проколювання отворів у магістральних шлангах LFT для подальшого підключення через фітинги систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки або трубки. Має надійну, стійку до зношування конструкцію.
Переваги
- Точний розмір та форма отворів;
- Зручність використання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція щодо застосування дірокола:
- Розмітити місця проколу;
- Вставити край шлангу в робочу частину дірокола;
- Притиснути ручку до упору вниз;
- Вставити в отвір стартер для переходу на крапельну стрічку.
Купити Дірокол Presto-PS для шланга LFT (PF-0215) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Дірокол Presto-PS для шланга LFT (PF-0215) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


