Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 3.08 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 2.90 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | діркопробивач |
| Матеріал | пластик |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,004 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0019 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Дірокол міні Presto-PS (PD-0104) застосовується для побудови систем краплинного поливу з використанням сліпої трубки діаметром 16 або 20 мм і садових крапельниць. Він дає змогу швидко та надійно закріпити стартові фітинги та крапельниці в стінку сліпої трубки. Процес встановлення досить легкий, не потребує попередньої підготовки та спеціальних навичок. Трубка проколюється в заздалегідь визначених місцях, що відповідають розташуванню рослин на ділянці. Ця модель призначена для одноразового використання на невеликих площах поливу.
Переваги
- Простота використання;
- Надійне з'єднання без додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання діроколу:
- Взяти сліпу крапельну трубку;
- Розкласти по ходу рядів;
- За допомогою діроколу проколоти отвори біля кожної рослини;
- Вставити стартер, адаптер або крапельницю у отвір.
Купити Діроколміні Presto-PS для сліпої трубки (PD-0104) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Діроколміні Presto-PS для сліпої трубки (PD-0104) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


