Основні характеристики
| Застосування | стартер для шлангу |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Використовується з | трубкою 3.5/16 мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.10 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.06 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | стартер на 1 вихід |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | в отвір 4 мм |
| Застосування | стартер для шлангу |
| Використовується з | трубкою 3.5/16 мм |
| Вага | 0,0004 кг |
| Об `єм | 0,000001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0003 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Стартер Presto-PS (5132) використовується під час побудови систем краплинного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм для під'єднання садових крапельниць. Вбудовується в отвір діаметром 3 мм у сліпій трубці. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягається трубка 3,5 мм. Виготовлений з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Адаптер виготовлений із первинного ПВХ із додаванням УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і садові крапельниці.
Коротка інструкція з монтажу стартера для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці.
Купити Стартер для крапельниць Presto-PS для крапельної трубки 3,5 мм (5132) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Стартер для крапельниць Presto-PS для крапельної трубки 3,5 мм (5132) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові



