Основні характеристики
| Застосування | старт для адаптерів |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Використовується з | адаптерами 5133/5135 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.50 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.41 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | адаптер для крапельниць |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | в отвір 3 мм |
| Застосування | старт для адаптерів |
| Використовується з | адаптерами 5133/5135 |
| Вага | 0,0004 кг |
| Об `єм | 0,000001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0003 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Адаптер для крапельниць Presto-PS (5131) використовується під час побудови систем крапельного поливу в комбінації зі сліпою трубкою діаметром 16 і 20 мм для під'єднання крапельниць. Вбудовується в отвір діаметром 3 мм у сліпій трубці. З протилежного боку для переходу на крапельниці на адаптер одягаються роздільники на 2/4 виходи. Виготовлений адаптер з якісної первинної сировини, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Адаптер виготовлений з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Швидкий і легкий монтаж;
- Надійно з'єднує магістральну трубу і адаптери для крапельного поливу.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача пробити отвір діаметром 3 мм;
- Вставити адаптер в отвір;
- Надіти розгалужувач на 2 або 4 виходи;
- Надіти трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці.
Купити Адаптер для крапельниць Presto-PS (5131) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Адаптер для крапельниць Presto-PS (5131) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


