Основні характеристики
| Застосування | заглушка отворів |
| Використовується з | кранами и стартами з підтиском |
| Спосіб монтажу | у отвір 4мм-7мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 0.92 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 0.88 грн |
Кількість
Характеристики
| Використовується з | кранами и стартами з підтиском |
| Тип | заглушка для трубки |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у отвір 4мм-7мм |
| Застосування | заглушка отворів |
| Вага | 0,002 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0016 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Заглушка Presto-PS для отворів 4мм-7мм (EL-0314) застосовується для обслуговування систем крапельного поливу з використанням магістральної трубки діаметром 16, 20 ,25 та 32, 40 – … мм. Під час експлуатації систем крапельного поливу часто виникає потреба тимчасово зменшити або перинсти кількість точок підключення або законсервувати всю систему міжсезоння. У цій ситуації заглушки для отворів стануть незамінним елементом. Їх використання дозволяє швидко та надійно заглушити отвір у магістральній трубці. Заглушка щільно сідає в отвір і перешкоджає витіканню води та попаданню твердих частинок ґрунту до системи. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до дії ультрафіолету та добрив.
Переваги
- Простота і надійність застосування;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для отворів:
- Вимкнути подачу води в систему;
- Демонтувати невикористані стартери або крапельниці;
- Вставити заглушки в отвори, що звільнилися.
Купити Заглушка для отворів від старту або крапельниці 4мм-7мм у магістральній трубці Presto-PS (EL-0314) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Заглушка для отворів від старту або крапельниці 4мм-7мм у магістральній трубці Presto-PS (EL-0314) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


