Основні характеристики
| Застосування | фіксація крапельниць |
| Довжина | 14 см |
| Спосіб монтажу | у землю |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 2.16 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 2.02 грн |
Кількість
Характеристики
| Довжина | 14 см |
| Тип | спиця для крапельниць |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у землю |
| Застосування | фіксація крапельниць |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
| Вага | 0,002 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0027 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Спиця для крапельниць Presto-PS (MS-0137) застосовується для побудови систем крапельного поливу в комбінації з трубкою діаметром 3,5 мм і садовими крапельницями. Її використання дає змогу швидко і надійно закріпити крапельницю безпосередньо біля зрошуваної рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізі спиці і вона вставляється в ґрунт. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до рослини;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання.
Коротка інструкція з монтажу спиці для крапельниць:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер в отвір;
- Одягнути трубку 3.5 мм;
- Підключити крапельниці;
- Зафіксувати трубку з крапельницею в спиці;
- Встановити спицю в ґрунт у місці поливу.
Купити Спиця для крапельниць Presto-PS (MS-0137) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Спиця для крапельниць Presto-PS (MS-0137) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




