Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 8.69 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 8.27 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | перехідник |
| Застосування | для трубки / шлангу |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб підключення | з'єднання |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0075 кг/м³ |
Опис
Особливості
Перехідник Presto-PS з трубки 16 мм на конектор (7702) використовується при створенні комбінованих систем крапельного поливу із застосуванням сліпої трубки або багаторічної крапельної трубки з вбудованими емітерами. Ця модель використовується там, де необхідно зробити перехід із садового шланга на трубку діаметром 16 мм. Його використання дає змогу швидко і надійно об'єднати вже наявну систему поливу і нову між собою за допомогою стандартного конектора. Процес монтажу займає небагато часу і не вимагає спеціальних навичок. Перехідник виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Побудова комбінованої системи поливу;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу перехідника:
- З одного боку підключити садовий шланг за допомогою стандартного конектора;
- З протилежного боку надіти крапельну трубку 16 мм на "йорж" на всю глибину.
Купити Перехідник Presto-PS з трубки 16 мм на конектор (7702) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Перехідник Presto-PS з трубки 16 мм на конектор (7702) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові







