Основні характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Наявність армування | армований |
| Довжина | 30 м |
| Кількість шарів | 3 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1 144.44 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1 089.92 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | шланг садовий |
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 4,7 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,7 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Шланг садовий Tecnotubi Euro Guip Yellow (EGY 3/4 30) діаметром 19 мм (3/4") завдовжки 30 метрів виготовлений з високоякісного полівінілхлориду, стійкого до впливу води і водорозчинних добрив. Щільний зовнішній шар захищає його від ультрафіолетового випромінювання, стирання та інших механічних пошкоджень. Середній проміжний шар являє собою армувальне обплетення із синтетичного волокна, яке робить шланг стійким до впливу тиску до 8 атмосфер і стійким на розрив. Гладкий внутрішній шар не створює опору току води, перешкоджає розмноженню бактерій і водоростей. Не містить шкідливих домішок свинцю, барію і кадмію.
Застосовується для поливу газонів, городу, саду, миття доріжок, автомобілів, мотоциклів, велосипедів.
Унікальні риси серії Euro Guip Yellow
Тришарові армовані шланги серії Euro Guip Yellow виробництва італійського заводу Tecnotubi вирізняються міцністю, еластичністю, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Допускають використання в широкому діапазоні робочих температур від + 50 до - 5 °C без зміни своїх технічних характеристик. Не містять у своєму складі шкідливих домішок. Надійне внутрішнє армування з поліестерової нитки дає змогу шлангу не заламуватися і не перегинатися. Зберігає свою еластичність і гнучкість навіть при високих значеннях тиску. Завдяки застосуванню у виробництві тільки якісних матеріалів, сучасному технологічному процесу виготовлення і постійному контролю якості шланги цієї серії можуть використовуватися до 8 років без зміни своїх первинних властивостей.
Компанія Presto-PS є офіційним представником заводу Tecnotubi в Україні.
Переваги
- Не перегинаються;
- Стійкі до дії високого тиску;
- Стійкі до ультрафіолетового випромінювання;
- Стійкі до механічних навантажень;
- Гнучкі та еластичні;
- Тривалий термін служби.
Застосування
- Полив саду/городу/теплиці;
- Миття автомобілів/мотоциклів/велосипедів;
- Миття доріжок, парканів і садового інструменту;
- Подача і розподіл води в поливній системі.
Купити Шланг садовий Tecnotubi Euro Guip Yellow для поливу діаметр 3/4 дюйма, довжина 30 м (EGY 3/4 30) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Шланг садовий Tecnotubi Euro Guip Yellow для поливу діаметр 3/4 дюйма, довжина 30 м (EGY 3/4 30) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові





