Основні характеристики
| Вид різьблення | внутрішня |
| Кількість виходів | 2 |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 57.20 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 53.47 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | кран для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 2 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Вага | 0,064 кг |
| Об `єм | 0,0003м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Кран шаровий на 2 виходи Presto-PS (4023) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливу з використанням гнучких садових шлангів і дощувачів. Дає змогу швидко та надійно під'єднати дві гілки поливу до одного джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає великих зусиль. Кран виготовлений з якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і розчинів добрив.
Переваги
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
- Змонтувати трійник/ перехідник із зовнішнім різьбленням 3/4 дюйма в магістральну трубу;
- Накрутити по різьбі кран на перехідник/трійник;
- За допомогою стандартних конекторів з'єднати шланг з краном;
- Підключити з протилежного боку пістолет для поливу або зрошувач;
- Відкрити кран, подати воду в систему.
Купити Кран шаровий Presto-PS на 2 виходи з внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (4023) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Кран шаровий Presto-PS на 2 виходи з внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (4023) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


