Основні характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 9.64 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 9.11 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | різьблення |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Вага | 0,011 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Адаптер під конектор Presto-PS (5811) застосовують у комбінації зі швидкознімними конекторами, кранами або трійниками із зовнішнім різьбленням 1 дюйм для під'єднання садових шлангів різних діаметрів до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер з якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив і ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага і низька ціна порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу адаптера:
- Змонтувати трійник або кран у магістральну трубу;
- Накрутити адаптер на трійник/кран;
- З'єднати шланг і адаптер за допомогою конектора;
- Підключити другим конектором з протилежного боку шланга пістолет або зрошувач;
- Подати воду в шланг.
Купити Фітинг Presto-PS адаптер під конектор із внутрішнім різьбленням 1 дюйм (5811) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фітинг Presto-PS адаптер під конектор із внутрішнім різьбленням 1 дюйм (5811) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


