Основні характеристики
| Витрати води | 0,7 м³/год |
| Кут поливу | 10-360° |
| Максимальний діаметр поливу | 20 м |
| Кількість форсунок | 1 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 184.10 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 173.67 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | імпульсний |
| Матеріал | метал |
| Режим поливу | секторний / круговий |
| Площа поливу | 315 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 20 м |
| Витрати води | 0,7 м³/год |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Кут поливу | 10-360° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Поворотні сопла | ні |
| Кількість форсунок | 1 |
| Підключення до конектора | ні |
| Прохідне підключення | ні |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Min рабочее давление | 0.5 bar |
| Мінімальний діаметр поливу | 16 м |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Дощувач імпульсний металевий Presto-PS (8104) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде так само і для городів. На відміну від інших видів ці зрошувачі подають воду короткими імпульсами з невеликим часовим інтервалом, вбудований маятниковий механізм розбиває струмінь на частини і створює ефект близький до природного дощу. Ця модель досить універсальна, передбачено регулювання сектора поливу від 10 до 360° і висоти подачі води. Максимальний діаметр покриття досягає 25 метрів, площа зрошення до 490 м². До системи водопостачання підключається зрошувач за допомогою фітингів і конекторів. Використовується з гнучкими садовими шлангами 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,7 м³/год. Мінімальний тиск, необхідний для роботи зрошувача, становить 0,5 атмосфер. Виготовлений зрошувач з металу, довговічний, стійкий до впливу органічних і неорганічних водорозчинних добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Використання на ділянках складної форми;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу імпульсного зрошувача:
Приклад мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора підключити триногу або ніжку;
- Змонтувати зрошувач на триногу/ніжку;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- Відрегулювати необхідну висоту триноги і сектор зрошення;
- Подати воду в систему.
Приклад стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 25-32 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення дощовиків встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма з'єднати трубу і дощувач;
- Відрегулювати сектор поливу;
- Подати воду в систему.
Купити Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний для газону металевий з різьбленням 1/2 дюйма (8104) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний для газону металевий з різьбленням 1/2 дюйма (8104) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові









