Основні характеристики
| Витрати води | 5-18 м³/год |
| Кут поливу | 10-360° |
| Кількість форсунок | 2 |
| Максимальний діаметр поливу | 50 м |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 544.32 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 513.52 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | імпульсний |
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | секторний / круговий |
| Площа поливу | 1960 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 50 м |
| Витрати води | 5-18 м³/год |
| Робочий тиск | 3-5 bar |
| Кут поливу | 10-360° |
| Регулювання кута повороту | так |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Кількість форсунок | 2 |
| Підключення до конектора | немає |
| Прохідне підключення | нет |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Мінімальний діаметр поливу | 30 м |
| Рекомендовано для | городу / поля |
| Вага | 0,942 кг |
| Об `єм | 0,0071 м³ |
| Об'ємна вага | 1,79 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Дощувач імпульсний на 2 форсунки Presto-PS (6011) використовується для зрошення ділянок великої площі, для поливу одного гектара землі їх досить встановити 4-6 штук залежно від форми ділянки. Оптимально підійдуть для газонів або футбольних полів. На відміну від інших видів ці зрошувачі подають воду короткими імпульсами з невеликим часовим інтервалом, вбудований маятниковий механізм розбиває струмінь на частини і створює ефект близький до природного дощу. Ця модель універсальна у використанні на ділянках різної форми завдяки можливості регулювання сектора поливу від 10 до 360°, максимально покриває ділянку круглої форми до 50 метрів у діаметрі, площа зрошення 1960 м². Витрата води за тиску 5 атмосфер до 18 м³/год. Можливе під'єднання як до гнучкого садового шланга зі встановленням на переносну триногу, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із зовнішнім різьбленням 40 мм (1,1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 3 до 5 атмосфер. Модель комплектується чотирма додатковими форсунками для формування струменя різного діаметра, п'ята насадка використовується для отримання плоскої форми струменя. Виготовлений зрошувач із високоякісного, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання і добрив пластику. Під час виробництва використовуються тільки первинні матеріали.
Переваги
- Простота встановлення;
- Використання на ділянках різної форми;
- Висока ефективність і велика площа поливу;
- Додаткові форсунки в комплекті;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу імпульсного зрошувача:
Варіант мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг діаметром 1 дюйм через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора під'єднати шланг до триноги;
- Накрутити зрошувач по різьбі на триногу;
- Встановити триногу на місце поливу;
- Відрегулювати необхідну висоту триноги і сектор поливу на дощувачі;
- Подати воду в систему.
Варіант стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 40-50 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення дощовиків встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга із зовнішнім різьбленням 1,1/2 дюйма з'єднати трубу і дощувач;
- За необхідності відрегулювати сектор поливу;
- Подати воду в систему.
Купити Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 форсунки з різьбленням 1,1/2 дюйма (6011) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Дощувач Presto-PS зрошувач імпульсний Big на 2 форсунки з різьбленням 1,1/2 дюйма (6011) (2)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові







