Основні характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Наявність армування | армований |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1 408.31 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1 354.14 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | шланг садовий |
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Опис
Особливості
Шланг для поливу Presto-PS Salute (SN 1 50) діаметром 25 мм (1") завдовжки 50 метрів виготовляється з порошкового полівінілхлориду високої якості, завдяки чому він стійкий до впливу води, прямих сонячних променів і водорозчинних органічних і неорганічних добрив.
Щільний зовнішній шар з ПВХ надійно захищає шланг від механічних пошкоджень і зносу. Проміжний шар шланга являє собою хрестоподібне обплетення з міцної синтетичної нитки, яка робить його стійким до розривів під дією тиску до 6 атмосфер. Внутрішній шар з гладкою стінкою не перешкоджає потоку води всередині шланга і не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я домішок.
Ці шланги використовуються для робіт пов'язаних з поливом садів, городів, теплиць і присадибних ділянок. Оптимально підходять для подачі води на будівельних майданчиках, для миття авто/мототехніки, садового інструменту, для прибирання прибудинкової зони.
Унікальні риси серії Salute
Тришарові армовані садові шланги для поливу серії Salute виготовлені на українському заводі, оснащеному високоякісним турецьким обладнанням. Відмінно зарекомендували себе серед садівників і фермерів своєю невисокою ціною, надійністю і практичністю використання. Хрестоподібне армування робить ці шланги міцними, не схильними до перегинів під час поливу, дає змогу зберігати форму та еластичність навіть за високого тиску і постійних механічних навантажень. Додатковою їхньою перевагою є можливість використання за температур від + 60 до - 5 °C без зміни фізичних параметрів, що впливають на експлуатаційні характеристики. Так само вони не містять у своєму складі шкідливих домішок свинцю і барію, роблячи їхнє використання безпечним для людини і навколишнього середовища.
Застосування для виготовлення якісних первинних матеріалів уможливлює використання шланги цієї серії терміном до 5 років.
Переваги
- Не перегинаються;
- Стійкі до дії тиску до 6 атмосфер;
- Стійкі до впливу ультрафіолету;
- Стійкі до зносу і розривів;
- Гнучкі та еластичні за різних температур;
- Тривалий термін використання.
Застосування
- Полив садів, городів, теплиць;
- Миття автомобілів, мопедів, велосипедів;
- Миття доріжок/парканів/садового ручного інструменту;
- Подача води в систему поливу.
Приклад використання шланга
- Підключити шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора під'єднати шланг знизу до триноги;
- Накрутити зрошувач за різьбленням зверху на триногу;
- Встановити триногу на місце поливу;
- Відрегулювати необхідну висоту триноги і сектор поливу на дощувачі;
- Подати воду в систему.
Купити Шланг поливальний Presto-PS садовий Salute діаметр 1 дюйм, довжина 50 м (SN 1 50) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Шланг поливальний Presto-PS садовий Salute діаметр 1 дюйм, довжина 50 м (SN 1 50) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові



