Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 16.02 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 15.09 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | прохідне з'єднання |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Перехідне з'єднання Presto-PS (2509) застосовують у комбінації зі стандартними конекторами та конекторами серії Jet для переходу з садових шлангів більшого діаметру на менший і під'єднання зрошувальних пістолетів або дощовиків зі стандартним діаметром кріплення. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється адаптер з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага ;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне швидкознімне з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу перехідного з'єднання:
- Змонтувати конектора на шланги (з одного боку серії Jet, з іншого стандартний);
- З'єднати шланги між собою за допомогою прохідного адаптера;
- Підключити до стандартного конектора пістолет fбо зрошувач;
- Подати воду в систему.
Купити Фітинг Presto-PS з'єднання перехідне із серії Jet на стандартний конектор (2509) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фітинг Presto-PS з'єднання перехідне із серії Jet на стандартний конектор (2509) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




