-
Різьблення та адаптери
+-
- Стандартні
- Збільшені (JET)
Ціна:
Тип
Вид різьблення
Діаметр різьблення
Кількість виходів
Виробник:
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,016 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5601-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 12.72 грн |
| від 80000 грн | 12.01 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5907-RT |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Мін. кількість для замовлення | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.32 грн |
| від 80000 грн | 18.22 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5907-BL |
| У ящику | 240 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 20.46 грн |
| від 80000 грн | 19.32 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 3 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,017 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5903 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 29.57 грн |
| від 80000 грн | 27.90 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,029 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2503 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 23.32 грн |
| від 80000 грн | 22.00 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,016 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2507 |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 11.84 грн |
| від 80000 грн | 11.18 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2509 |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 30 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 16.02 грн |
| від 80000 грн | 15.09 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 3 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,017 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5603 |
| У ящику | 400 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 19.23 грн |
| від 80000 грн | 18.13 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 2508 |
| У ящику | 600 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 16.24 грн |
| від 80000 грн | 15.31 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 5907 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 25 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 18.92 грн |
| від 80000 грн | 17.86 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,016 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 3 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,017 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,029 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,016 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 3 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,017 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 2 |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,022 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") / 25 мм (1") |
| Серія | Jet + |
| Вага | 0,019 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Збільшені (JET) від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Збільшені (JET) можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
