Основні характеристики
| Аквастоп | так |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | внутрішня |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 24.11 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 22.75 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | з різьбленням |
| Аквастоп | так |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Застосування | для з'єднання шлангів |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вага | 0,026 кг |
| Об `єм | 0,00009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Конектор із внутрішнім різьбленням Presto-PS (4017) використовується разом із кранами із зовнішнім різьбленням і різними адаптерами для під'єднання садових шлангів і шлангів, що сочаться, до системи водопостачання. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється конектор з якісного пластику стійкого до механічних навантажень, дії добрив, ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання;
- Надійне з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу конектора:
- Змонтувати кран у магістральну трубу;
- Накрутити конектор за різьбою на кран;
- Під'єднати шланг, який сочиться;
- Відкрити кран і подати воду в шланг.
Купити Конектор Presto-PS із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (4017) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Конектор Presto-PS із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (4017) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові






