Основні характеристики
| Площа поливу | 95 м² |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Максимальний діаметр поливу | 11 м |
| Кількість форсунок | 3 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 153.74 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 145.02 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | що обертається |
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий |
| Площа поливу | 95 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 11 м |
| Витрати води | 0,9 м³/год |
| Робочий тиск | 2-4 bar |
| Кут поливу | 360° |
| Регулювання кута повороту | немає |
| Поворотні сопла | так |
| Кількість форсунок | 3 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Вага | 0,181 кг |
| Об `єм | 0,0016 м³ |
| Об'ємна вага | 0,39 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Дощувач круговий Presto-PS Рубікон (1011) використовується для зрошення газонів середньої і невеликої площі, підійде так само і для поливу городу. Ці зрошувачі розбризкують воду тонкими струменями і одночасно обертаються навколо своєї осі, імітуючи природний дрібний дощ, і обробляють сектор ділянки захопленням 360° за діаметра покриття до 11 метрів. Максимальна площа поливу становить 95 м². Сопла поворотні та дають змогу регулювати швидкість обертання дощовиків. Підключаються до садових шлангів діаметром 1/2, 5/8 і 3/4 дюйма за допомогою стандартних конекторів. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 4 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,9 м³/год. Виготовлений зрошувач з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і рівномірність поливу;
- Поворотні сопла для точного налаштування;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу зрошувача:
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран та стандартний конектор до джерела водопостачання;
- За допомогою другого конектора під'єднати шланг до зрошувача;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- Відрегулювати сопла;
- Подати воду в систему.
Купити Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Рубікон (1011) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Дощувач Presto-PS зрошувач круговий Рубікон (1011) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові






