Основні характеристики
| Аквастоп | нет |
| Застосування | для змішувача |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 78.06 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 73.66 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | для змішувача |
| Аквастоп | нет |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") - 19 мм (3/4") |
| Застосування | для змішувача |
| Вага | 0,093 кг |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Конектор для змішувача Presto-PS (4129) застосовують у комбінації зі стандартними швидкоз'ємними конекторами для швидкого під'єднання садових шлангів до змішувачів із плоскою формою гусака. Механізм фіксації дає змогу встановлювати/знімати конектор швидко і легко без використання додаткових інструментів. Витримує тиск до 4 атмосфер. Виготовляється з високоякісного пластику стійкого до механічних навантажень і корозії.
Переваги
- Невелика вага і габарити порівняно з металевими аналогами;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу.
Коротка інструкція з монтажу конектора для змішувача:
- Відкрити фіксатор до упору;
- Одягнути конектор на кран;
- Поєднати по осі аератор змішувача і притискну білу прокладку;
- Затягнути фіксатор до упору;
- Під'єднати садовий шланг за допомогою швидкоз'ємного конектора.
Купити Конектор Presto-PS для змішувача (4129) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Конектор Presto-PS для змішувача (4129) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


