Основні характеристики
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Кількість виходів | 3 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 12.54 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 11.84 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | трійник |
| Діаметр шлангу | 12 мм (1/2") / 16 мм (5/8") / 19 мм (3/4") |
| Застосування | для конекторів |
| Кількість виходів | 3 |
| Вага | 0,014 кг |
| Об `єм | 0,00007 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Трійник для конекторів Presto-PS (5803) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для швидкого з'єднання трьох відрізків садових шлангів різних діаметрів і довжини між собою. Дозволяє живити одночасно дві лінії поливу від одного джерела води. Робочий тиск до 4 атмосфер. Виготовляється трійник з якісного пластику, стійкого до механічних навантажень, дії розчинів добрив та ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Невелика вага;
- Не іржавіє, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне швидкознімне з'єднання;
- Тривалий термін служби.
Коротка інструкція з монтажу трійника:
- Змонтувати конектора на шланги;
- З'єднати шланги між собою за допомогою трійника;
- Підключити пістолети або зрошувачі;
- Подати воду в систему.
Купити Фітинг Presto-PS трійник для конекторів (5803) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фітинг Presto-PS трійник для конекторів (5803) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


