Основні характеристики
| Спосіб монтажу | у землю |
| Розмір | 43 см |
| Застосування | фіксація мікро трубки |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 13.11 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 12.36 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | стійка для крапельниць |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | у землю |
| Застосування | фіксація мікро трубки |
| Розмір | 43 см |
| Використовується з | трубкою 5 мм |
| Вага | 0,037 кг |
| Об `єм | 0,00018 м³ |
| Об'ємна вага | 0,044 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Стійка для крапельниць мікроджет Presto-PS (CS-0143) застосовується для побудови систем крапельного поливу в комбінації з трубкою діаметром 5 мм і крапельницями мікроджет. Її використання дає змогу швидко і надійно закріпити крапельницю безпосередньо біля зрошуваної рослини. Трубка з крапельницею фіксується в прорізах стійки і вона вставляється в ґрунт. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до механічних навантажень і впливу ультрафіолетового випромінювання.
Переваги
- Фіксація крапельниці максимально близько до рослини;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу та використання.
Коротка інструкція з монтажу стійки для крапельниць мікроджет:
- Взяти магістральну трубу 16 мм;
- За допомогою діркопробивача проколоти отвір діаметром 3 мм;
- Вставити стартер у отвір;
- Одягти трубку 5 мм;
- За допомогою адаптера підключити крапельниці до трубки;
- Зафіксувати трубку з крапельницею в спиці;
- Встановити спицю в ґрунт у місці поливу.
Купити Стійка для крапельниць мікроджет Presto-PS висота 43 см (CS-0143) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Стійка для крапельниць мікроджет Presto-PS висота 43 см (CS-0143) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


