Основні характеристики
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Робочий тиск | 3 bar |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 128.52 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 121.26 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | фільтр сітчастий |
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 173 мм |
| Діаметр колби | 52 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Фільтр сітчастий Presto-PS (1725-S-120) застосовується для побудови систем поливу та внесення добрив зрошенням і крапельним способом. Призначений для попереднього очищення води, що подається в зрошувальну систему з магістралі або ємності. Захищає зрошувачі, крапельниці, крапельну стрічку і крапельну трубку від засмічення, збільшує їх термін служби. Встановлюється фільтр у розрив магістрального трубопроводу за допомогою нарізного сполучення із зовнішнім різьбленням діаметром 19 мм (3/4"). Рекомендований робочий тиск у системі 2-3 атмосфери. Фільтрувальний елемент сітчастий з мінімальним розміром частинок, що пропускаються, 0,125 мм. Розміри фільтра в зборі 132 х 173 х 52 мм. Корпус фільтра виготовлено з високоякісного пластику, стійкого до механічних навантажень, перепадів температури та ультрафіолетового випромінювання. Фільтрувальний елемент довговічний і легко промивається, зручна розбірна конструкція для легкого обслуговування та очищення фільтра.
Переваги
- Невелика вага і габарити;
- Довговічний, виготовлений із пластику з додаванням УФ-стабілізатора;
- Значно збільшує термін служби систем поливу;
- Простота встановлення та обслуговування.
Коротка інструкція з монтажу сітчастого фільтра:
- Встановити на початку магістральної труби кран або перехідник із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма;
- Вкрутити патрубок фільтра позначений як вхідний (маркування на корпусі) в кран/перехідник;
- Зі зворотного боку підключити основний відрізок магістральної труби;
- За допомогою стартових кранів або стартерів підключити систему поливу (стрічка / трубка / стрічка туман) до магістралі.
Купити Фільтр Presto-PS сітчастий 3/4 дюйма для крапельного поливу (1725-S-120) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фільтр Presto-PS сітчастий 3/4 дюйма для крапельного поливу (1725-S-120) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові







