Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.76 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.67 грн |
Кількість
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Тип | заглушка для трубки |
| Застосування | для крапельної трубки |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,003 кг |
| Об `єм | 0,000002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0004 кг/м³ |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Заглушка Presto-PS (EL-0116) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням сліпої крапельної трубки діаметром 16 мм. Дозволяє швидко та надійно заглушити трубку в кінці гілки. Заглушка фіксує трубку в складеному стані та перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету.
Переваги
- Заглушка надійно утримує трубку;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота установки.
Коротка інструкція з монтажу заглушки "вісімка":
- Пропустити крапельну трубку в одне кільце заглушки на 15 см;
- Підігнути вільний кінець трубки на 180° і вставити в другий отвір;
- Підтягнути заглушку до згину.
Купити Заглушка "вісімка" Presto-PS для трубки 16 мм (EL-0116) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Заглушка "вісімка" Presto-PS для трубки 16 мм (EL-0116) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


