Основні характеристики
| Розмір отвору | 3,5 мм |
| Спосіб монтажу | в отвір |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 1.36 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 1.28 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | з'єднання для трубки |
| Матеріал | пластик |
| Спосіб монтажу | в отвір |
| Розмір отвору | 3,5 мм |
| Використовується з | трубкою 3.5 мм |
| Вага | 0,001 кг |
| Об `єм | 0,000003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0006 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
З'єднання Presto-PS (SC-0314) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної трубки діаметром 3,5 мм. Дає змогу швидко та надійно з'єднати відрізки трубки між собою або усунути її розриви та пошкодження. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає спеціальних навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Гострі ребра з'єднання для надійного кріплення трубки;
- Виготовлено з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу з'єднання для трубки:
- Рівно обрізати кінці трубки;
- З двох боків надіти крапельну трубку на "йорж" на всю глибину.
Купити З'єднання Presto-PS для трубки 3,5 мм (SC-0314) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о З'єднання Presto-PS для трубки 3,5 мм (SC-0314) (1)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


