Основні характеристики
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Діаметр отвору для підключення | 16 мм |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 9.59 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 9.06 грн |
Кількість
Характеристики
| Діаметр отвору для підключення | 16 мм |
| Тип | стартер |
| Застосування | для крапельної стрічки |
| Діаметр шлангу | 16 мм |
| Вага | 0,031 кг |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0241 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Стартер Presto-PS для крапельної стрічки і шланга LFT (CT-0217) застосовується для побудови систем крапельного поливу з використанням крапельної стрічки. Вбудовується стартер в отвір у стінку шлангів LayFLat. З протилежного боку стартера одягається крапельна стрічка і фіксується підтискною гайкою. Виготовляється стартер із високоякісної сировини, стійкий до механічних навантажень, дії органічних і неорганічних добрив, ультрафіолету.
Переваги
- Широкий хід гайки для надійного кріплення стрічки;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійне кріплення стартера в стінці трубки.
Коротка інструкція з монтажу стартера:
- У шлангу LayFLat зробити отвір за допомогою діркопробивача;
- Змонтувати фітинг в отвір;
- Відкрутити на максимум підтискну гайку;
- Одягти крапельну стрічку;
- Затягнути підтискну гайку.
Купити Стартер Presto-PS для крапельної стрічки і шланга LFT (CT-0217) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Стартер Presto-PS для крапельної стрічки і шланга LFT (CT-0217) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові







