-
Фільтри поливальні
+-
- Фільтр сітчастий
- Фільтр диковий
Фільтр
Ціна:
Пропускна здатність
Діаметр різьблення
Виробник:
Знайдено:6Показати
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,80 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1740-ST-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
567.60 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 350.37 грн |
| від 80000 грн | 330.53 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 173 мм |
| Діаметр колби | 52 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1725-S-120 |
| У ящику | 45 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
208.21 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 128.52 грн |
| від 80000 грн | 121.26 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,83 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1750-ST-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
567.60 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 350.37 грн |
| від 80000 грн | 330.53 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,75 кг |
| Об `єм | 0,004 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1740-S-120 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
559.68 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 345.49 грн |
| від 80000 грн | 325.95 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 2 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 34 мм |
| Ширина по різьбленням | 150 мм |
| Діаметр колби | 19 мм |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00018м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 1825-S120 |
| У ящику | 300 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
100.01 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 59.53 грн |
| від 80000 грн | 56.14 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 25 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 1,14 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | FSY-02120 |
| У ящику | 13 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
860.64 грн
Ціна за загальної суми замовлення
| від 20000 грн | 531.26 грн |
| від 80000 грн | 501.20 грн |
- У кошик
1
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,80 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 5 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 132 мм |
| Ширина по різьбленням | 173 мм |
| Діаметр колби | 52 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об `єм | 0,001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,29 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 20 м³/год |
| Діаметр різьблення | 40 мм (1,1/2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,83 кг |
| Об `єм | 0,005 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 15 м³/год |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 0,75 кг |
| Об `єм | 0,004 м³ |
| Об'ємна вага | 1,10 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 2 м³/год |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Вид різьблення | зовнішня/внутрішня |
| Робочий тиск | 3 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Висота | 34 мм |
| Ширина по різьбленням | 150 мм |
| Діаметр колби | 19 мм |
| Вага | 0,04 кг |
| Об `єм | 0,00018м³ |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Пропускна здатність | 25 м³/год |
| Діаметр різьблення | 50 мм (2") |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Фільтрування | 120 mesh |
| Вага | 1,14 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Показано від 1 до 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Фільтр сітчастий
Придбати Фільтр сітчастий зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Персональний менеджер
Ми надамо рекомендації щодо відкриття магазину та кваліфіковану технічну підтримку
Дарина Бондаренко
Співробітник відділу продажів
Контакти
Людяна служба підтримки. Жодних автовідповідачів та роботів. Спілкування тільки з живими людьми, у зручних для вас месенджерах. Спробуйте - це дуже зручно!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
