Ціна:
Вид різьблення
Діаметр різьблення
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,013 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SC-011212 |
| У ящику | 1000 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 4.75 грн |
| від 80000 грн | 4.49 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SC-013434 |
| У ящику | 900 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 5.10 грн |
| від 80000 грн | 4.80 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | NP-0110 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 50 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 13.86 грн |
| від 80000 грн | 13.07 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | NP-0134 |
| У ящику | 1000 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 9.24 грн |
| від 80000 грн | 8.71 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 16 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | NP-0112 |
| У ящику | 1800 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3.39 грн |
| від 80000 грн | 3.21 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 16 мм (1/2") / 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | NP-011234 |
| У ящику | 1000 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 11.22 грн |
| від 80000 грн | 10.60 грн |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня/зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") - 12 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | RN-013412 |
| У ящику | 700 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 20.94 грн |
| від 80000 грн | 19.76 грн |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (25") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SC-011010 |
| У ящику | 500 шт. |
| В упаковці | 10 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 32.21 грн |
| від 80000 грн | 30.40 грн |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") - 12 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SC-013412 |
| У ящику | 900 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 4.88 грн |
| від 80000 грн | 4.62 грн |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Вага | 0,013 кг |
| Об `єм | 0,00005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (1") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0003 м³ |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 16 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 16 мм (1/2") / 19 мм (3/4") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,02 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня/зовнішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") - 12 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 25 мм (25") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") - 12 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Муфти від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Муфти можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


