Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 4.88 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 4.62 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | муфта з різьбленням |
| Матеріал | пластик |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 19 мм (3/4") - 12 мм (1/2") |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0,015 кг |
| Об `єм | 0,00006 м³ |
| Об'ємна вага | 0,01 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Муфта з внутрішнім різьбленням Presto-PS (SC-013412) застосовується при створенні систем краплинного поливу для з'єднання кранів і адаптерів із зовнішнім різьбленням 1/2 і 3/4 дюйма. Муфта виготовлена з якісної первинної сировини, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і добрив.
Переваги
- Простота монтажу;
- Виготовлена з первинного ПВХ з додаванням УФ-стабілізатора;
- Надійно з'єднує елементи систем поливу.
Приклад використання муфти:
- Накрутити муфту на магістральну трубу із зовнішнім різьбленням 3/4";
- З протилежного боку вкрутити кран із зовнішнім різьбленням 1/2-3/4";
- Накрутити на кран стартер для крапельної трубки;
- Одягти крапельну трубку на стартер.
Купити Фітинг Presto-PS муфта з внутрішнім різьбленням 3/4-1/2 дюйма (SC-013412) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Фітинг Presto-PS муфта з внутрішнім різьбленням 3/4-1/2 дюйма (SC-013412) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


