-
Система внесення добрив
+-
- Інжектор Вентурі
- Обвідний вузол (Байпас)
- Шланг для подачі добрив
Ціна:
Застосування
Довжина шлангу що подає
Діаметр шлангу, що подає
Виробник:
Характеристики
| Застосування | для інжектора 19 мм (3/4") |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина шлангу що подає | 2,3 м |
| Діаметр шлангу, що подає | 6 мм |
| Вага | 0,183 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SA-0134 |
| У ящику | 60 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 283.80 грн |
| від 80000 грн | 267.74 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для інжектора 40 мм (1,1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина шлангу що подає | 4,2 м |
| Діаметр шлангу, що подає | 13 мм |
| Вага | 0,7 кг |
| Об `єм | 0,0053 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SA-0132 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 407.66 грн |
| від 80000 грн | 384.60 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для інжектора 19 мм (3/4") |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина шлангу що подає | 2,3 м |
| Діаметр шлангу, що подає | 6 мм |
| Вага | 0,183 кг |
| Об `єм | 0,0009 м³ |
| Об'ємна вага | 0,22 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для інжектора 40 мм (1,1/2") |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина шлангу що подає | 4,2 м |
| Діаметр шлангу, що подає | 13 мм |
| Вага | 0,7 кг |
| Об `єм | 0,0053 м³ |
| Об'ємна вага | 1,32 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Шланг для подачі добрив від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Шланг для подачі добрив можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
