Ціна:
Діаметр
Довжина
Внутрішній харчовий шар
Робочий тиск
Max робочий тиск
Серія
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 7 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 5,95 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,84 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 5/8 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 275.60 грн |
| від 80000 грн | 1 214.84 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 2,35 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 2,52 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 1/2 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 486.90 грн |
| від 80000 грн | 463.72 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 4,65 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 1/2 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 973.76 грн |
| від 80000 грн | 927.39 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 3,05 кг |
| Об `єм | 0,017 м³ |
| Об'ємна вага | 4,33 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 5/8 25 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 637.78 грн |
| від 80000 грн | 607.42 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 3,6 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 3/4 20 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 762.96 грн |
| від 80000 грн | 726.62 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 4,7 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,7 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 3/4 30 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 144.44 грн |
| від 80000 грн | 1 089.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 8,8 кг |
| Об `єм | 0,038 м³ |
| Об'ємна вага | 9,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 1 907.36 грн |
| від 80000 грн | 1 816.54 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
| Артикул | EGY 1/2 20 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 389.49 грн |
| від 80000 грн | 370.92 грн |
- У кошик
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 7 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 5,95 кг |
| Об `єм | 0,027 м³ |
| Об'ємна вага | 6,84 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 2,35 кг |
| Об `єм | 0,01 м³ |
| Об'ємна вага | 2,52 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 4,65 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 25 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 3,05 кг |
| Об `єм | 0,017 м³ |
| Об'ємна вага | 4,33 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 3,6 кг |
| Об `єм | 0,019 м³ |
| Об'ємна вага | 4,8 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 4,7 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,7 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,4 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 8,8 кг |
| Об `єм | 0,038 м³ |
| Об'ємна вага | 9,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 5 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Euro Guip Yellow |
| Вага | 2 кг |
| Об `єм | 0,008 м³ |
| Об'ємна вага | 1,89 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Як вибрати виробництво італія ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво італія у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія euro guip yellow , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
