Ціна:
Діаметр
Наявність армування
Внутрішній харчовий шар
Матеріал
Серія
Країна виробник
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 4,45 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 6 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 565.84 грн |
| від 80000 грн | 544.06 грн |
Характеристики
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,018 м³ |
| Об'ємна вага | 4,50 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 8 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 691.59 грн |
| від 80000 грн | 664.97 грн |
Характеристики
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 6,35 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 10 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 817.30 грн |
| від 80000 грн | 785.88 грн |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 7,35 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 12 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 960.21 грн |
| від 80000 грн | 923.30 грн |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 8,95 кг |
| Об `єм | 0,051 м³ |
| Об'ємна вага | 12,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 16 50 |
| У ящику | 20 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 152.23 грн |
| від 80000 грн | 1 107.92 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 10,9 кг |
| Об `єм | 0,07 м³ |
| Об'ємна вага | 17,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 19 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 408.31 грн |
| від 80000 грн | 1 354.14 грн |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 14,6 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 25 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 921.00 грн |
| від 80000 грн | 1 847.12 грн |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм (1,1/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 25 кг |
| Об `єм | 0,147 м³ |
| Об'ємна вага | 36,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
| Артикул | VD 32 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 3 200.69 грн |
| від 80000 грн | 3 077.58 грн |
Характеристики
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 4,45 кг |
| Об `єм | 0,014 м³ |
| Об'ємна вага | 3,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 5,5 кг |
| Об `єм | 0,018 м³ |
| Об'ємна вага | 4,50 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 6,35 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 12 мм (1/2") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,7 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 7,35 кг |
| Об `єм | 0,032 м³ |
| Об'ємна вага | 8 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 16 мм (5/8") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 2,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 8,95 кг |
| Об `єм | 0,051 м³ |
| Об'ємна вага | 12,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 10,9 кг |
| Об `єм | 0,07 м³ |
| Об'ємна вага | 17,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 14,6 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Характеристики
| Діаметр | 32 мм (1,1/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 6 bar |
| Max робочий тиск | 8 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Export |
| Вага | 25 кг |
| Об `єм | 0,147 м³ |
| Об'ємна вага | 36,75 кг/м³ |
| Країна виробник | Туреччина |
Як вибрати виробництво туреччина ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво туреччина у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія export , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
