Ціна:
Довжина
Наявність армування
Внутрішній харчовий шар
Матеріал
Серія
Країна виробник
Виробник:
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | SN 1 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 1 408.31 грн |
| від 80000 грн | 1 354.14 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 3,15 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,13 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | SN 3/4 20 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 384.08 грн |
| від 80000 грн | 369.29 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 4,75 кг |
| Об `єм | 0,03 м³ |
| Об'ємна вага | 7,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | SN 3/4 30 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 576.14 грн |
| від 80000 грн | 553.96 грн |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Серія | Salute |
| Вага | 7,9 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 15 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
| Артикул | SN 3/4 50 |
| У ящику | 10 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | Немає в наявності |
| від 20000 грн | 960.21 грн |
| від 80000 грн | 923.30 грн |
Характеристики
| Діаметр | 25 мм (1") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,8 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 11 кг |
| Об `єм | 0,09 м³ |
| Об'ємна вага | 22,5 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 20 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 3,15 кг |
| Об `єм | 0,025 м³ |
| Об'ємна вага | 6,13 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 30 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Застосування | для саду/городу |
| Серія | Salute |
| Вага | 4,75 кг |
| Об `єм | 0,03 м³ |
| Об'ємна вага | 7,6 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Характеристики
| Діаметр | 19 мм (3/4") |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 1,9 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 bar |
| Max робочий тиск | 6 bar |
| Серія | Salute |
| Вага | 7,9 кг |
| Об `єм | 0,06 м³ |
| Об'ємна вага | 15 кг/м³ |
| Країна виробник | Україна |
Як вибрати виробництво туреччина ?
Напевно кожен запитував, які параметри вибрати. Серед численних параметрів і опцій завжди хотілося вибрати товар, який відповідав би всім бажаним вимогам і був прийнятний в цене.
Вибираючи виробництво туреччина у нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якісному товарі з параметрами серія salute , а наші менеджери з великим задоволенням допоможуть Вам вибрати те, що Ви так давно шукали. . Будьте впевнені у собі.

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
