Ціна:
Виробник:
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3мм; 5 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,055 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0309 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 10308 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 14.17 грн |
| від 80000 грн | 13.38 грн |
- У кошик
Характеристики
| Довжина | 72 мм |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0055 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | 7708 |
| У ящику | 1000 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 6.20 грн |
| від 80000 грн | 5.85 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів у трубці 16 і 20 мм |
| Вага | 0,108 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1029 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SP-250 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 229.20 грн |
| від 80000 грн | 216.22 грн |
- У кошик
Характеристики
| Застосування | для шлангів LFT |
| Матеріал | пластик/метал |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1235 кг/м³ |
| Артикул | PF-0215 |
| У ящику | 50 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 195.18 грн |
| від 80000 грн | 184.14 грн |
- У кошик
Характеристики
| Розмір отвору | 8 мм |
| Застосування | прокалывание отверстий |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SP-0108 |
| У ящику | 100 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 70.58 грн |
| від 80000 грн | 66.57 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,055 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0309 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | SP-0103 |
| У ящику | 200 шт. |
| В упаковці | 1 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 70.58 грн |
| від 80000 грн | 66.57 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,004 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0019 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
| Артикул | PD-0104 |
| У ящику | 3200 шт. |
| В упаковці | 100 шт. |
| Наявність | В наявності |
| від 20000 грн | 3.08 грн |
| від 80000 грн | 2.90 грн |
- У кошик
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3мм; 5 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,055 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0309 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Довжина | 72 мм |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,008 кг |
| Об `єм | 0,00002 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0055 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів у трубці 16 і 20 мм |
| Вага | 0,108 кг |
| Об `єм | 0,0004 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1029 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Застосування | для шлангів LFT |
| Матеріал | пластик/метал |
| Країна виробник | Китай |
| Об `єм | 0,0005 м³ |
| Об'ємна вага | 0,1235 кг/м³ |
Характеристики
| Розмір отвору | 8 мм |
| Застосування | прокалывание отверстий |
| Вага | кг |
| Об `єм | м³ |
| Об'ємна вага | кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик/метал |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,055 кг |
| Об `єм | 0,00012 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0309 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Матеріал | пластик |
| Розмір отвору | 3 мм |
| Застосування | проколювання отворів |
| Вага | 0,004 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0019 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Короткий опис
Діроколи від офіційного виробника, компанії Presto-PS.
Ми пропонуємо товари тільки високої якості за цінами, які порадують кожного. Ми гарантуємо, що даний товар та інші комплектуючі крапельного поливу, шланги та системи зрошення у нашому інтернет-магазині сертифіковані, надійні та виготовлені з якісних матеріалів.
Придбати Діроколи можна розмістити замовлення на сайті в кошику або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, і назвати йому код товару.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові
