Характеристики
| Застосування | для підключення манометра |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр різьблення | 6 мм (1/4") |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Вага | 0,003 кг |
| Об `єм | 0,00001 м³ |
| Об'ємна вага | 0,0015 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Особливості
Насадка для манометра Presto-PS (SG-0114) застосовується для побудови систем крапельного поливу. Дає змогу швидко та надійно під'єднати манометр до фільтра або до магістральної труби для контролю тиску води в системі. Процес монтажу не займає багато часу та не потребує спеціальних навичок. Адаптер виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету та перепадів температури.
Переваги
- Виготовлені з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне різьбове з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з використання адаптера для манометра:
- Вкрутити адаптер у фільтр або перехідник із внутрішнім різьбленням 1/4" у магістральну трубу;
- Накрутити насадку на манометр;
- Вставити манометр голкою в адаптер;
- Подати воду і виміряти тиск.
Купити Насадка для манометра Presto-PS (SG-0114) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Насадка для манометра Presto-PS (SG-0114) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові


