Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 2 328.52 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 2 217.64 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | шланг високого тиску |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 50 м |
| Наявність армування | армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Внутрішній харчовий шар | немає |
| Матеріал | ПВХ |
| Робочий тиск | 16 bar |
| Max робочий тиск | 20 bar |
| Застосування | для саду/городу, подача води, стійкий до хімікатів і нафтопродуктів |
| Вага | 7,6 кг |
| Об `єм | 0,023 м³ |
| Об'ємна вага | 5,78 кг/м³ |
| Країна виробник | Італія |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Шланг високого тиску Tecnotubi Cristall Tex (CT 10) діаметром 10 мм завдовжки 50 метрів виготовляють із первинних високоякісних матеріалів, він стійкий до тривалого впливу води, технічних рідин, олій і нафтопродуктів, захищений від дії ультрафіолетового випромінювання і кисню.
Міцний зовнішній захисний шар робить цей шланг стійким до різних механічних пошкоджень і протирання. Проміжний середній шар являє собою особливо міцне хрестоподібне обплетення, виготовлене з поліестерної нитки, воно робить шланг максимально стійким до дії високого тиску, гарантовано витримує робочий тиск до 20 атмосфер. Внутрішній гладкий шар виготовлений з ПВХ не містить у своєму складі шкідливих хімічних домішок, а також не створює опору потоку рідини всередині шланга.
Застосовують ці шланги для під'єднання пульверизаторів, фарбопультів, побутових і професійних обприскувачів, на виробництвах для транспортування технічних рідин і холодоагентів, у харчовій промисловості, у рибних господарствах для подачі кисню у водойми, на СТО під час ремонту авто/мототехніки.
Унікальні риси серії Cristall Tex
Армовані тришарові шланги високого тиску серії Cristall Tex виробництва італійського заводу Tecnotubi досить давно зарекомендували себе своєю надійністю, міцністю, еластичністю, стійкістю до високого тиску і впливу хімічно активних рідин. Додатковим плюсом цих шлангів є можливість їхньої експлуатації без зміни з часом технічних характеристик за значних перепадів температур. Міцне армування запобігає деформації і розривам під час роботи, дає змогу зберігати міцність навіть за високого тиску і сильних механічних навантажень. Застосовувані в процесі виготовлення високоякісна сировина і матеріали роблять можливим використання шлангів цієї серії терміном до 8-10 років.
Переваги
- Еластичні;
- Стійкі до мастил, бензину та інших нафтопродуктів;
- Робочий тиск до 20 атмосфер;
- Стійкі до впливу ультрафіолету і кисню;
- Стійкі до розривів і механічних пошкоджень;
- Застосовуються в широкому діапазоні температур від +60 до -10°C;
- Використовуються для подачі гарячої води;
- Тривалий термін використання.
Застосування
- Підключення фарбопультів, обприскувачів, пульверизаторів;
- Подача кисню і стисненого повітря на виробництвах і рибних господарствах;
- Подача і транспортування технічних рідин;
- Використовуються в процесах стерилізації;
- Ремонт внутрішніх систем автомобілів.
Купити Шланг високого тиску харчовий армований Tecnotubi Cristall Tex діаметр 10 мм, довжина 50 м (CT 10) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Шланг високого тиску харчовий армований Tecnotubi Cristall Tex діаметр 10 мм, довжина 50 м (CT 10) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові




