Основні характеристики
| Площа поливу | 113 м² |
| Витрати води | 1,6 м³/год |
| Максимальний діаметр поливу | 12 м |
| Кількість форсунок | 1 |
Рекомендована роздрібна ціна
| Опт от 20000 грн | 112.48 грн |
| Крупний опт от 80000 грн | 107.10 грн |
Кількість
Характеристики
| Тип | що обертається |
| Матеріал | пластик |
| Режим поливу | круговий |
| Площа поливу | 113 м² |
| Максимальний діаметр поливу | 12 м |
| Витрати води | 1,6 м³/год |
| Робочий тиск | 1,5-3 bar |
| Кут поливу | 360° |
| Регулювання кута повороту | немає |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2") |
| Поворотні сопла | так |
| Кількість форсунок | 1 |
| Підключення до конектора | так |
| Прохідне підключення | так |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Висота струменя | 2,7 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 0,5 м |
| Вага | 0,070 кг |
| Об `єм | 0,0008 м³ |
| Об'ємна вага | 0,19 кг/м³ |
| Країна виробник | Китай |
Опис
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Вам сподобалося відео? Підписуйтесь на наш канал і будете в курсі всіх новинок на ринку поливу України!
Особливості
Дощувач круговий Presto-PS регульований Римський фрегат (SP-3103) використовується для зрошення газонів середньої і невеликої площі, підійде так само і для поливу городу або теплиці. Ці дощовики розбризкують воду тонкими струменями, імітуючи природний дрібний дощ, і обробляють сектор ділянки захопленням 360° за діаметра покриття до 12 метрів. Максимальна площа поливу становить 113 м². Особливістю цієї моделі є форсунка з регулюванням за висотою подачі струменя від -8º до 25º. Форсунка дощовиків знімна, що дає змогу швидко і просто прочистити її за потреби. А наявність гальмівної системи осі з силікону дає можливість зрошувачу підтримувати режим повільного обертання в 1 оборот за 45 секунд для забезпечення більш рівномірного зрошення. Можливе під'єднання як до гнучкого садового шланга зі встановленням на комплектній ніжці або переносній тринозі, так і стаціонарне встановлення на магістральну трубу за допомогою фітингів із внутрішнім різьбленням 12 мм (1/2"). Рекомендований робочий тиск у системі від 1,5 до 3 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,2 м³/год. Виготовлений зрошувач з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив. Для збільшення терміну експлуатації виробу рекомендується встановлення фільтра на магістральну трубу, що подає воду.
Переваги
- Простота встановлення;
- Висока ефективність і точність поливу;
- Рівномірний розподіл вологи по всій площі;
- Знімна форсунка, що обслуговується;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу зрошувача:
Приклад мобільної установки
- Підключити гнучкий садовий шланг через кран до джерела водопостачання;
- За допомогою різьбового адаптера та конектора підключити шланг до триноге або ніжці;
- Вкрутити дощувач у триногу/ніжку;
- Встановити зрошувач на місце поливу;
- За необхідності відрегулювати висоту триноги;
- Подати воду в систему.
Приклад стаціонарного використання
- Змонтувати жорстку магістральну ПВХ трубу діаметром 19-25 мм;
- У передбачуваних місцях встановлення зрошувачів встановити вертикально в розріз магістралі крани або трійники;
- Змонтувати в них вертикальний відрізок ПВХ труби необхідної висоти;
- За допомогою фітинга з внутрішнім різьбленням 1/2 дюйма з'єднати трубу та дощувач;
- Подати воду в систему.
Купити Дощувач Presto-PS зрошувач круговий регульований Римський фрегат на ніжці (SP-3103) зручним для Вас способом, можна розмістивши замовлення на сайті в кошику. Також по телефону +38 067 201 84 38 або +38 050 154 26 57, або в чаті.
Presto-PS – ваш надійний постачальник зрошувальних систем!
Отзывы о Дощувач Presto-PS зрошувач круговий регульований Римський фрегат на ніжці (SP-3103) (0)
Питання та відповіді
Автоматичне оновлення прайсів
Новинки
Якісні товари

Спрей полив
Крапельний полив
Система поливу
Автополив
Поливальні шланги
Шланги технічні
Шланги харчові










